| BenjaminFranklin a întrebat:

Cum pot cumpara Counter Strike 1.6? Cred ca este varianta originala. Si cum se instaleaza pe calculator? Eu am o versiune veche si care cred ca este non-steam. Vreau sa pot interactiona mai bine cu cativa jucatori pe care i-am intalnit pe un server. Nu am mai jucat de cand eram mic, dar vad ca de cand cu carantina joc putintel bine, cam printre primii 3-4. As vrea sa imi pot sa imi construiesc rangul oficial si sa pot sa ajung langa cativa jucatori ca sa ii cunosc mai bine.

Răspuns Câştigător
| mykyss a răspuns:

Descarca Steam iti faci cont iar jocul este 5-6 euro jocul original