| Vendetta47 a întrebat:

Cum pot cumpara un cont premium MINECRAFT fara card in euro?

1 răspuns:
| LosSantos12 a răspuns:

Exista un site numit http://mineshafter.info/

Tot ce trebuie. sa faci este sa ai cont de Gmail, apesi pe Login, dupa aceia dai la downloads si iei Mineshafter proxy. Dupa aceia intri din nou pe site si o sa iti apara adresa ta de Gmai in loc de Login.Dai clic pe ea si acolo o sa iti schimbi numele si parola pe care o sa le pui la mineshafter proxy. Poti sa iti pui orice skin vrei tu si altele. Sper ca te-am ajutat!