| lotusul5 a întrebat:

Cum pot face bani din jocuri?

Răspuns Câştigător
| MephedroneRO a răspuns:

Acum depinde si de tipul de joc, de exemplu poti castiga bani din jocuri vanzând conturi cu anumit rang si iteme valoroase sau sa devi pro.player la: starcraft 2, dota 2, lol, cs go te duci la Internationale si te-ai scos.Din punctul meu de verses astea sunt singurele modalitati.

2 răspunsuri:
| Adinnnaa a răspuns:

Cu noroc! b-)

| Ifteni a răspuns:

Cu putin timp in urma am descoperit acest joc care nu necesita timp nu trebuie sa platesti ceva doar sa ai rabdare.
recomand sa intri pe acest link https://golden-tea.me/? ref=3084391 si sa plantezi un boschete si in fiecare zi intri si colectezi frunze fiecare 20 de frunze iti ofera un gold, la 1000 gold ai 10 dolari, merita sa incerci.