| MIChan a întrebat:

Cum pot face bani online?

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ce ziceti merita programul asta pentru a face bitcoin sau dolari? https://r.honeygain.me/MIHAI864D3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin VideoChat, asta e singura solutie, daca esti fata.

| MIChan explică (pentru anonim_4396):

Pfff~. Foarte inteligent.

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!
4. Primesti banii ceruti (cat crezi tu ca merita ceea ce te pricepi sa faci)!

| sormad a răspuns:

Castiga bani tastand coduri. Inregistreaza-te aici http://asmoney.site/6454156059394/. La 150$ poti scoate banii prin Western Union, Pay Pal sau card. Succes.

| Darius_Marginean_1991 a răspuns:

Joc strategie si dezvoltare care il joci din placere
*nu necesite cunostinte in domenii savante/financiare/stiintifice
*fara depunere
*efort minim
Castig in functie de timpul petrecut in joc.Bani virtuali convertiti in bani reali garantat.Nu va asteptati la castiguri colosale