| Kratochwil_Fabian_1998 a întrebat:

Cum pot face bani pe net?
fac intr-uri avatare miniaturi etc

1 răspuns:
| TufanelTufis a răspuns:

Contactezi pe cineva care are nevoie si iti aranjezi pretul la 10 euro si ii spui ca-i faci oferta la 4.99 euro doar pentru el. sa vezi cum scoate banu. si tot asa cum o sa ai mai multa munca in spate. cam 10 lucrari o sa poti creste pretul cu 5 euro el fiind 15 si tu sa faci oferta la toata lumea cu 10 euro si tot asa faci. dupa ce faci 15 lucrari cresti cu 5 euro pretul iar pretul o sa fie 20 si tu le faci reducere la 15... si tot asa.

inainte de a creste pretul din 5 in 5 lucrari trebuie sa faci 10 lucrari... dupa ce faci 10 poti sa incepi usor usor sa cresti preturile. dar maxim pana in 15 euro. si ala e cam maxim

sper ca ti-am fost de ajutor.

FUNDA? smugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmug