| marioneta1991 a întrebat:

Cum pot face clopotei pe site-ul Clopotel? fundita:*

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

A) Incarcand continut de calitate
incarcand poze in albumul personal si/sau in albumul grupului
incarcand poze in fanclub
scriind insemnare in jurnalul personal si/sau in jurnalul grupului
incarcand talente - muzica, pictura, poezie/proza
postand noutati in fanclub
postand versuri in fanclub
propunand un joc
propunand perle, ghicitori, bancuri
propunand basme, poezii
propunand un articol pentru Enciclopedia Clopotel
propunand un referat
b) Raportand useri, continut sau actiuni indecente
c) Punctand cu clopotei continutul altora
d) Jucand jocul zilei
e) Castigand bonusuri (Bonus de Camara, Comoara lui Cici, Loz sau Cadou din Newsletter)

Daca incerci sa fraudezi (pacalesti in orice mod posibil) sistemul de "Acordare Clopotei" vei fi sanctionat cu stergerea clopoteilor, a contului sau (daca insisti) cu restrictionarea accesului pe site.

Pa, pa!
Baftă la vânătoarea de clopoţei.
Vezi mai mult aici: http://www.clopotel.ro/clopotei/Ghidul_clopotel.html
Pa,pa!

1 răspuns:
| xamix a răspuns:

Trebuie sa joci jocul zile;) care se afla: http://imgur.com/ViXLc. Funda?