| Zendaya_3668 a întrebat:

Cum pot face niste case mai mijte la sims 2 si daca e vrum site de unde le pot descarca si daca e explicati-mi cum le descrc si ce trebuie sa le fac

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Lol ce intrebare. Puneti imaginatia la contributie si fa case misto.

| Zendaya_3668 explică:

Daca nu sti s araspunzi pleca eu te-am intrebat daca thu hamar nai stai la locul tau pentru ca eu stiu un site cu niste case super si mi-a spus cineva ca le pentru descarca dar nu stiu cum