| TheSkull a întrebat:

Cum pot face sa am mai multe FPS in Call of duty : black ops 2 multiplayer am doar 7 fps in joc.
am 4 gb rami, placa video geforge gt630 1 gb
si procesor de 2.9 ghz.
Cum rezolv lagul?
Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Intri in joc la optiuni video si pui totul pe low si o rezolutie mai mica. Sper ca ai driverul instalat.

| Laurentiu_Stefan_Balauta_1999 a răspuns:

Cate nuclee are procesorul

| TheSkull explică (pentru CinevaNou):

Tot e instalat si tot e pe low de la inceput straight face

| CinevaNou a răspuns (pentru TheSkull):

Cam ciudat, vad ca la altii le merge bine si cu setari ceva mai mari http://www.youtube.com/watch?v=ZcmiyDXAHA8
de unde ai instalat driverul? ai virusi in pc? ai programe aiurea care ruleaza gen tuneup?

| TheSkull explică (pentru CinevaNou):

Am schimbat win cu 10 min inainte de a reinstala jocul si am driverul instalat de pe Nvidia GeForge Experience

| KodrutZ a răspuns (pentru TheSkull):

BO 2 e optimizat cu picioarele, iar calculatorul tau e foarte slab. Totusi parca pe low ar trebui sa ai fps mai mare, chiar si asa...