| KatyyLWA a întrebat:

Cum pot face sa-mi chem calul pe metin2.ro? Imi apare:"Nu ai reusit sa chemi calul incepator. Poti sa iti maresti sansa de a chema calul exersand abilitatea de chemare a calului"...Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| GabyTzUCu a răspuns:

Asa iti apare. Trebuie sa incerci de mai multe ori pana la urma iti va reusi... Pentru a chema un cal mai repede trebuie sa faci rost de "manual de imblanzit caii", daca ai deaja da click dreapta pe ele si eu sper sa-ti reuseasca! Funda?

| KatyyLWA explică (pentru GabyTzUCu):

De unde iau manual de imblanzit caii? il cumpar sau imi cade?

| GabyTzUCu a răspuns:

Iti cade... Parca cade pe la arahani in valea Seuryoung! Funda?