| Crb_Fane_1999 a întrebat:

Cum pot face si eu likes pe pagina de facebook

Răspuns Câştigător
| DariusKick a răspuns:

Ooo.
Păi, e ușor dar durează destul de mult.
În primul rând, dacă ești o pagină foarte mică, sub 100like, intri pe pagini mai mari, și îi rogi să îți facă reclamă prin câteva poze, iar tu îi dai Like.
După ce ai peste, 500like, postezi foarte multe chestii, poze, etc. o să meargă încearcă.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adaugă-i calitate. Like-urile vin singure, apoi.

| zDenYz a răspuns:

Buna ai putea vorbi cu prietenii tai sa aduca mai multi like-ri pe pagina ta

| EmyEmyy a răspuns:

E foarte simplu iti voi da niste pasi :
1. Da-i un nume bun paginii
2. Posteaza poze multe din prima
3. Roaga alte pagini sa iti faca publicitate, iti voi da eu niste exemple ( Doar razi, Razi daca ai tupeu, Razi moca, Razi daca ai tupeu -junior si Me gusta)
4. Cand vezi ca se strang like-uri vreo 5 asa incepi sa postezi poze
6. Cand ai vreo 30 de like-uri organizeaza concursuri
7. Ai rabdare, mai repeta pasul 3 si vezi ca o sa se stranga pana te saturi happy
8. Nu uita sa postezi poze mereu
Bafta! Sper ca te-am ajutat!