| StefanDrg a întrebat:

Cum pot face un alt cont riot si sa joc valorant pe acelasi pc dar cu contul nou?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil cum l-ai facut si pe primul dar cu alt mail. Dar daca ai trisat ca un penibil si ai luat hardware ban nu va merge.

| StefanDrg explică (pentru Wr3nch):

Nu am trisat. am stat afk mai multe meciuri si am 7 zile ban pe ranked

| Wr3nch a răspuns (pentru StefanDrg):

Pai iti trece ban in 7 zile. Nu vad de ce ai lua alt cont de la 0. Dar poti face unul cu alt mai si aia e.

| StefanDrg explică (pentru Wr3nch):

Pai sa fac alt cont sa joc ranked astea 7 zile, dupa aia revin la cel vechi