| ByVescan a întrebat:

Cum pot face un sv de mt2 prin hamachi? va rog ajutati-ma incerc de mult crying

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Este cel mai usor lucru sa faci un server de metin2 prin hamachi.
1 Trebuie sa ai Memoria Ram minim 2GB RAM, macar 2. 0Ghz, placa video sa fie de 512Mb si o viteza la net minim 5-10Mbps.
2 Ai nevoie de programe.
Programele necesare pentru a face un server de Metin2 sunt:
-Navicat
-Filezila
-Portmap
-Server Files
-Virtualbox
-Clientul
-Xampp
-Homapage

3 Si aicea trebuie doar sa editi si gata nu este mare lucru.

| ByVescan explică (pentru DragomirMihail2020):

Mersi mult... nu stiam dc nu mere dar acum am observat ca la lp am procesor 1.4 voi incerca sa il fac pe PC.

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru ByVescan):

Multumesc pentru Funda.
Si mult Succes cu servarul.
Ti-am facut asa o descriere minimul de sistem care til cere.
Chiar si un server de Metin2 cere ceva Claritate macar de 2. 0Ghz.

| ByVescan explică (pentru DragomirMihail2020):

Asa este ai dreptate acum am alta problema la sv sad