| Andali a întrebat:

Cum pot instala wall in cs 1.6?

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Www.tobys.dk aicea gasesti orice hack pentru orice fel de cs, apropo toate hackurile sunt winrar si au parola, parola este:www.tobys.dk asa ca alegi ce iti place, unele hackuri pot avea virusi, dar nu te teme dezactiveaza antivirusul pentru ca si eu fac asa cand imi iau un hack, hackurile contin fiecare 1 virus inofensiv, eu am descarcat multe hackuri pentru cs de pe site-ul asta si nu mi-a patit nimic pc-ul;).

| DarthNiger a răspuns:

Acuma depinde ce fel de hack este unele se instaleaza in folderul cu cs-ul, unele se deschid odata cu cs-ul.