| xToxiq a întrebat:

Cum pot recupera un cont de IMVU care a fost furat prin hacking?straight face id-ul de pe cont este schimbat la fel si parola.Am aflat ca prin hacking a fost furat.Am auzit insa ca nu exista hack pentru IMVU.Va rog sa ma lamuriti si pe mine;'3333

4 răspunsuri:
| Vlad2013 a răspuns:

Nu poate fi furat neaparat prin hacking. Poate ti-ai dat datele contului unei alte persoane si...TI-AI LUAT TEAPA..altfel nu imi pot imagina ce s-a putut intampla.Si apropo..nu iti mai poti recupera contul..Sorrysadwinking

| xToxiq explică (pentru Vlad2013):

Datele nu le-am dat=] si. contul poate fi recuperat prin unele programe de hack smug dar..imi pare rau ca ai comentat aiurea day dreaming

| Donboo a răspuns:

Am mai rezolvat... da-mi id-ul tau de mess si te fac inapoi

| xToxiq explică:

Pfaa.Mie dati-mi hack q.q nu ca nu pot sa il recuperez day dreaming ca pot :] cu un prgramm >.< stiu eu, da stiu day dreaming straight face daca aia l-a furat prin hack.Eu de ce nu as putea sa il recuperez inapoi prin hack?laughingabsuuurd; 3