| xAXx a întrebat:

Cum pot ridica rata succesului la plusat un item la fierar sau cu bless? metin2ro?

2 răspunsuri:
| Marius168 a răspuns:

Daca vr sa dai la sa dai la plus exista mai multe variantehappy
1.arunci jos itm din inventar apoi al iei inapoi apoi dai la +
2. dupa ce pui itm respectiv la fierar sau pui blessul pe el apesi de mai multe ori nu si nupa apesi da.
Sper ca ti-am fost de foloshappy
FUNDA pls

| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru Marius168):

Astea sunt doar mituri "rata succesului" nu se modifica asa parca puteai sa mergi la femeia batrana si sa iei ceva de la ea nu mai stiu cum se numeste si iti da mai multa sansa