| MaNNNNNe a întrebat:

Cum pot sa am o cariera in pes 2011 cu o nationala in master league? adica sa joc la EURO, Cupa Mondiala si etc? fundita

Răspuns Câştigător
| patrick98 a răspuns:

E ca in realitate. Daca la echipa de club joci foarte bine sau dai multe goluri, atunci echipa nationala o se te cheme sa joci. Prima data la mine am jucat in calificari pentru euro, ca nu te califici din prima, atunci cand creezi jucatorul stii ca trebuie sa pui o tara in care s-a nascut, si daca joci bine si dai goluri multe te va convoca.
Din primul sezon nu o sa te cheme la nationala. Pe mine m-a chemat in al doilea dupa ce in primul sezon am iesit golgheterul ligii Spaniei cand am jucat la Getafe, am luat cupa, si in campionat am iesit pe locul 3, si am jucat in champions league.
Daca continui sa joci mult si sa joci bine o sa iti creasca punctele, ma refer la viteza, sut etc in perioada de transferuri o sa iti faca oferte mai multe cluburi.
Parerea mea e sa astepti sa cresti la puncte si sa te duci la echipe mai puternice decat sa te duci la primul club care iti face oferta.
Eu am jucat 2 sezoane, am iesit golgheter si acum sunt la Liverpool.

Ceau, sper ca te-am ajutat.