| denisADs a întrebat:

Cum pot sa am steam trade sau premium pe gratis fara bani.Ps am cumparat ieri un joc de 0.22

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Daca te referi la Premium pe Team Fortress 2, trebuie sa cumperi un item de pe Mann Co. Store sau sa iti dea un prieten item-ul "Upgrade to Premium Gift" care costa $5.

Daca te referi la chestia aia care are legatura cu faptul ca nu poti sa faci review-uri, trebuie sa cumperi un joc care costa cel putin $5. Nu exista un mod de a lua "Premium"-ul acesta pe gratis, jocurile care ti le dau prietenii sau care le adaugi folosind coduri nu se pun.