| BattleFieldByWindows a întrebat:

Cum pot sa banez conturi pe metin 2?

5 răspunsuri:
| ForFun a răspuns:

Daca te rferi sa dai ban la cineva atuncia trebuie sa ffi admin daca te referi sa iti banezi propriul cont folaseste hack(coduri) adica nu respecta regulile dar te advertizez ban inseamna intarzis adica nu o sa mai poti intra pe cont.

| BattleFieldByWindows explică:

Ma refer sa dau ban la cineva
si ce e admin?
si cum ma fac admin?

| ForFun a răspuns:

Admin inseamna administrator pentru ca sa devii administrator trebuie sa ai cam vreo 3-4 ani jucati.Sau poti sa iti faci u sv de metin privat.Sau sa ajuti pe cineva sa faca un sv

| BattleFieldByWindows explică:

Si ce e un sv?

| ForFun a răspuns:

Cum sa iti zic un sv este un program care furnizeaza servicii altor aplicatii.