| Cristian2003 a întrebat:

Cum pot sa conectez o tastatura de gaming iluminata la un laptop, dar sa mearga si sa se aprinda si daca o pot conecta pot da ma joc si pe tastatura de la laptop bagata si pe cea conectata sau doar pe cea conectata la laptop si are rost sa imi cumpar o tastatura de gaming iluminata pentru laptop?!
Dar o pot conecta la un PC vechi?

1 răspuns:
| Stoican_Dragos_2001 a răspuns:

Da merge conectata la un laptop si merge si tastatura de la laptop, si o poti conecta si la pc vechi, tastatura iluminata se aprinde la conectare prin USB, dar parerea me ca nu iti trebuie o tastatura de gaming la un laptop, e decizia ta.