| ZaKid a întrebat:

Cum pot sa cresc cel mai bine pe metin2 RO?

Răspuns Câştigător
| AdriaNNN a răspuns:

Pai cel mai bine este sa iti cumperi inel de experienta de pe item shop.
Adica: Atunci cand joci in stanga ecranului jos este o moneda galbena care se invarte continu.Trebuie sa dai click pe ea si sa incarci niste monede dragon (MD) pentru a iti putea achizitiona un astfel de inel.
Bine, acum depinde si de veniturile tale, daca iti permiti. Daca vrei sa investesti bani reali in contul tau este alegerea ta.
Numai bine.

2 răspunsuri:
| Laura02 a răspuns:

Poti creste gratis facand misiuni eu asa am crescut pana la lvl 31 dar m-am lasat ca am Metin2 Guabina e super mai putin partea ca e in spaniola deci e super mie imi plzce mult pe langa ro tu stii ca daca bati caini pe Guabina primesti 8000 s-au 9000 de yang eu iti recomand mau mult Guabina decat Metin2 RO!

| johnstelian a răspuns:

Pai uite eu nu am investit niciodata bani in metin, si ca sa vezi am avut noroc un baiat mi-a dat un cont lv 30 si pe urma in 2 zile l'am ridicat lv 33 cu itemee... cam atat eu la lv 30 cresc la Brutali sau la de aia de 30 cu satare big grin
deci asta am vrut sa iti spun bafta la crescutwinking