| DeltaForce2000 a întrebat:

Cum pot sa donez pe metin2?

Răspuns Câştigător
| Nigahiga a răspuns:

Depinde pe ce sv pe private poti dona prin SMS si pe oficiale daca vrei yang cu Cardul de credit sau sms pentru monede

3 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Ce copil...laughing s-a apucat sa dea bani pentru metinlaughing))) ba copile pastreaza banii aia si cumparati ceva de ei nu te mai pisa pe ei cu metinu

| taur77 a răspuns:

Salut.Eu in locul tau nu as da nici macar 1 ban pe metin2.Sa revenim : intra pe site, acceseazati contul si te uiti la sectiunea "Doneaza" sau daca vrei sa faci ceva util cumpara monede dragon.Bafta!

| UnCalatorPrinViata a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu o faci happy
Am inchis si eu niste bani intr-un joc si acum imi pare rau happy
O sa te plictisesti de joc la un moment dat, asa ca foloseste bani mai cu cap happy