| Reddfox a întrebat:

Cum pot sa fac Rank +S la League of Legends? Sau. acel rank de care ai nevoie pentru a primi cutie hextech.

Răspuns Câştigător
| HeyItsme a răspuns:

Hmm.Pai in primul rand trebuie sa ai un scor caritabil, de ex 15/2, 17/3, sa nu ai foarte multe death-uri.
Apoi, conteaza foarte mult si farm-ul, adica nu poti avea la minutul 30 100 farm, chiar daca ai avea 50/0.
Apoi conteaza si assist-urile, acestea fiind de la playeri, cat si de la turete/Nexus-uri.
In orice caz, asta nu inseamna ca trebuie sa alergi dupa kill-uri tot meciul big grin Ajuta-ti echipa, dar ajuta-te si pe tine.Bafta.