| CMGeorge98 a întrebat:

Cum pot sa imi trimit skinurile castrigate de pe hellcase, in inventarul meu din CS GO?

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Intri la inventar şi dai "Send"

| CMGeorge98 explică (pentru Alexuţ02):

Pai da man, dar imi cere o adresa url, am cautat-o pe contul meu de steam si am trecuto, dar daca dau send ma pune sa fac trade cu altii, cum sa o rezolv?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru CMGeorge98):

După ce ai trecut adresa ta, inventarul pe public şi ai dat send item, un bot trebuie să-ţi trimită acel item în inventar, să accepţi negoţul, câteodată nu le au pe stoc să zic aşa şi nu merg trimise.

Site-ul acela nu e fake, mie mi-a mers, de 2 ori chiar am trimis itemul.

| j1NNNx a răspuns:

Si eu am incercat si nu am reusit, pana la urma am renuntat la hellcase.
in mod normal ar trebui sa pui acolo adresa url (pe care o gasesti pe profilul tau) si sa ai inventarul pe public, urmand sa apesi pe "send" si sa le primesti
dar eu am observat ca se gasesc tot felul de motive incat sa te faca sa renunti