| DiaDiana9 a întrebat:

Cum pot sa răspund la un anumit mesaj pe Instagram? Am vazut la multi ca pot si mie nu imi merge

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Poate ti-a dat block, are contul inchis, sau trebuie sa folosesti applicatia de messenger a Instagram-ului.

| literallythesamebruh a răspuns:

Pui pe cineva să te apeleze pe cameră, iar în bara de jos care apare în timpul apelului vei observa un fel de "televizor". Apeși pe el și va apărea un buton "actualizează mesageria". Ieși din apel, aștepți 2-3 ore și vei avea funcții de pe Messenger disponibile pe Instagram, inclusiv faza cu răspunsul la mesaje.