| ovilolito a întrebat:

Cum pot sa salvez progresul in jocul Assassin's Creed Brotherhood

Răspuns Câştigător
| bog16 a răspuns:

Se salveaza automat.in caz ca nu e piratat

| Eu_Alex_1997 a răspuns (pentru bog16):

Bog 16. Te rog mult sa ma ajuti si pe mine. Am Assassin`s creed R.G. Catalyst si nu mi se salveaza. Am jucat 10%-15% din joc si nu mi s-a salvat nimic. Stiu ca ar trebui sa mi se salveze la fiecare misiune. Te rog sa ma ajuti!

2 răspunsuri:
| VIRUSX a răspuns:

Da e simplu te duci la unu care iti arata pe map si te culci acolo si se salveaza de unde faci si undeiri misiuni de la ala cred ca il sti este un pat afara