| Andreiku a întrebat:

Cum pot sa schimb rezolutia ca counter-strike ca am pus-o prea mare si cand deschid jocul imi apare out of range am un counter 1.6 si unu 1.6 pgl fara steam

6 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Pai ar trebui sa fie in my document un folder cu cs 1.6. sterge folderul acele (acolo se salveaza comenzile) si cand deschizi iar jocu, cs o sasi creeze singur alte coomenzi

| Andreiku explică (pentru costy20):

Un cs imi e instalat aicea "C:\Program Files\Counter-Strike 1.6\cstrike.exe" iar celalalt aici C:\New Folder\Counter-Strikepgl ce sterg din ele? sterg folderu ''csstrike''?

| Andreiku explică (pentru costy20):

Am un cs aici C:\New Folder\Counter-Strikepgl (instalat ) si unu aici "C:\Program Files\Counter-Strike 1.6\cstrike.exe". In my documents n-am nimica despre cs. Sterg din el folderu ''csstrike''?

| costy20 a răspuns:

Aa nu atunci intra in folderu cu cs pe urma cstrike si acolo trebuie sa fie settings il stergi si gata

| Andreiku explică (pentru costy20):

Tot nu merge. Stiam o chestie sa intri de la tartstura ca asa ceva 3x-sageata jos si enter, 7x tab, 3x sageata dreapta, tab, sageata sus si enter da nu stiu sigur daca e asa ca nu imi merge intelegi ce vreau sa zic ca intri cu tastele daca poti si sa imi zici cum se schimba

| Andreiku explică (pentru Andreiku):

Nimeni nimica?