| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa setez versiunea de joc, de actualizare, de la jocul Euro Truck Simulator 2? Adică să trec de la 1.37x la 1.36, 1.35, că sa îmi meargă mod-urile care le-am băgat(o Dacia Logan și niște microbuze+1 autobuz)
Adică vreau sa dau cu o versiune mai în urmă..merge?
Jocul îl am și pe contul de Steam dar îl am și pe PC de pe un cd.

Răspuns Câştigător
| DavidMihai a răspuns:

Salutare!
Faci click dreapta pe Euro Truck Simulator 2 din biblioteca Steam, alegi 'Propietăţi', apoi deschizi' 'BETAS' 'și 'Selectați beta în care doriți să optați:' '.