| Capriciosa a întrebat:

Cum pot sa trimit cateva poze de pe telefon pe calculator prin bluetooth?

4 răspunsuri:
| TroubleCrew a răspuns:

Buna,poti trimite pozele printr-un USB (cablu)care il bagi la PC Succes

| CautNume a răspuns:

Pai calculatorul trebuie sa aiba bluetooth. daca ai eu am la laptop nu la calculator si sus am un buton cu semnel acela specific activezi si caut aparatul cul telefonul ii dau trimiteti ca si cum ai trimite pe nu telefon! bafta!

| JustSimple a răspuns:

Activezi bluetooth-ul si cauti calculatorul tau (daca are bluetooth) si faci schimbul.sau prin cablul usb.succes!

| Mirco a răspuns:

Pai iti cumper un bluetooth daca nu ai 1 dupa care il instalezi il bagi in pc si dai de pe telefon sa caute cand gasesti dai click pe el si de acolo trimit exact ca si cum ai tr la alt tel