| CorNNeL a întrebat:

Cum pot sterge un link dupa FB, adica gen "Nume, a distribuit un Link," adica gen cat la suta esti... cine imi zice si mie cum sa sterg

2 răspunsuri:
| Shadowave a răspuns:

Cum adica 'dupa FB'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Shadowave):

straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face