| Crsiti92134 a întrebat:

Cum pot viziona filme/seriale pe telefon in afara de Netflix?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terrarium TV. Este aplicatie si pentru Android. Gasesti de toate si GRATIS, dar partea proasta ca unele filme/seriale nu au si subtitrare sau subtitrarea nu este completa pentru toate serialele. Trebuie sa descarci manual de pe internet. Dar si asa merita. Pentru telefon ruleaza numai cu MX Player.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti descarca de aici

https://bit.ly/2RDI9CM

Spune-mi daca cere cheie decriptare.

| Alecuzbang02 a răspuns:

Poti urmari filme si seriale cu putine reclame pe www.vizionareplacuta.com