| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti accesa cu Vpn siteuri care au programe speciale ce blocheaza porturile vpn? Stiu ca e posibil cu Vpn-uri puternice dar alea sunt contra-cost. Dar cu cele free exista vreo metoda?

2 răspunsuri:
| Sandu13 a răspuns:

Adica programe crack sau...

| anonim_4396 explică (pentru Sandu13):

Vreau sa accesez cu VPN site-uri ce nu permite intrarea cu VPN. Deci un fel de Crack. La Vpn-urile de top cu plata, in descriere e precizat ca au capacitatea de a trece peste acele programe care blocheaza Vpn-urile simple dar eu nu vreau sa platesc, vreau sa gasesc o alta solutie.
Vpn-uri simple gratis de pe net am incercat mai multe, nici unu nu a reusit sa treaca peste programele anti-vpn