| Radulow a întrebat:

Cum poti sa dai turbo in NFS U2(Need For Speed Underground 2)? Dau funda(cui stie)!

2 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

1. trebuie sa ai nitro la masina ( il cumperi) 2.pe alt-ul din stanga tastaturii sau pe shift sau pe enter (poti cauta la optiuni keyboard, ar trebui sa scrie ceva de genu nitro alt => alt e tasta pentru nitro sau nitro z => z e tasta pentru nitro)

| SpLyTTeR21 a răspuns:

Turbo il cumperi ajuta la viteza, dar cel care il activezi ii NITRO ( NOS ). Tasta pentru nitro ii N in majoritatea cazurilor, Funda?