| Biiby a întrebat:

Cum poti transfera credit de pe myYearbook pe IMVU? Am 129, 116 si cand dau sa transfer nu merge imi da error. Stiti cum? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Poate e devina brownserul la mine asta era problema...am avut internet explorer, acum am firefox si imi merge sa transferwinking SI ca sa dai la transfer apesi in locul unde iti arata lunch money si dupa aia gasesti tu... daca asa nu merge dai la hompage de mai multe ori pana iti arat langa poza ta change lunch money in imvu credits sau ceva de genu (e cu verde)winking Succes!

1 răspuns:
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Sau dai de mai multe ori daca da error, pana la urma o sa iti mearga.winking Byes