| costel2912 a întrebat:

Cum pun bani pe farming simulator 2013

7 răspunsuri:
| IuLYaN17 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3ZGcpau7dfY
Sa-mi spui daca ai reusit:D.

| costel2912 explică (pentru IuLYaN17):

Nu nu nu merge
dar mersi

| IuLYaN17 a răspuns (pentru costel2912):

Imposibil!:O.Nu are cum.La mine a merstongue.Trebuie sa fii mai atent si o sa-ti iasabig grin.

| costel2912 explică (pentru IuLYaN17):

Da a mers

| IuLYaN17 a răspuns (pentru costel2912):

Bravo.

| CsOneServer a răspuns (pentru costel2912):

Jocul il poti descarca de aici

farmingsimulator-2013.webs.com

intri in My Computer

pe urma in My Documents

pe urma in My Games

acolo cauti folderul FarmingSimulator2013

intri in folder acolo ai savegame1.2.3.4.5.6.7.8...

intri in care ai salvat tu cariera savegame1 sau alegi o cariera noua salvezi cariera si intri cum am zis mai sus

deschizi folderul savegame1 sau cel salvat de tine si in el ai urmatorul fisier

careerSavegame intri in el cu click dreapta si dai notepad si modifici cam asa

| Luiz_David_1905 a răspuns:

Pai trebuie sa faci asa:
1:dupa ce ai instalat jocul faci un savegame(incepi joc nou apoi dai Esc savegame dupa abort game )
2:iesi din joc
3:intri in My Documents, My Games, Farming simulator 2013
4:Savegame 1, Career Savegame clik dreapta, edit (sau open with notepad)si pe primul rang gasesti money si acolo modifici cat vrei tu
5:intri in joc dai pe savegame si poti juca

Funda big grin tongue