| ydod a întrebat:

Cum pun masina in gta samp (e un logan si am doua fisiere care le-am downloadat de pe gtagaming.com greenwoo. dff si greenwoo. txd unde le bag? nu stiu. sad )

4 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Fisierele faceau parte dintr-o arhiva? daca da am solutia.
Pasul 1
Downloadezi SAMI de pe net, il gasesti pe google rapid
Pasul 2
Instalezi SAMI
Pasul 3
Deschizi San Andreas Mod Installer si dai pe Install a Mod
Pasul 4
Dai la Browse (ala din partea de jos) si cauti arhiva care ai luat-o de pe net.
Pasul 5
Dai Continue, astepti iar apoi dai din nou continue sau install (nu stiu exact care din ele) si apoi scrii acolo sus Logan (numele masinii care vrei sa o instalezi) si alegi apoi in lista aia de jos in locul carei masini vrei sa pui loganul.
Pasul 6
Te joci
PS: Nu trebui sa ai GTA San Andreas sau SAMP deschise in timp ce instalezi modul...

| ydod explică (pentru rap4us):

Si este vreo comanda ca sa imi vina loganu (in samp )

| rap4us a răspuns (pentru ydod):

Ne este dar este posibil sa il vezi depinde de mod
de exemplu sunt unele masini care le-ai instalat in gta si le vezi si in samp

| R0b3rT24 a răspuns:

Salut. Primul pas este sa iti descarci acest program INGTool :http://www.thegtaplace.com/downloads/f552-img-tool-20
, apoi iti descarci arhive cu masini :http://www.gta-worldmods.de/......nclude.php (ai masini cate vrei), dupa ce ai descarcat masina de exemplu audi r8 intri in INGTool (unde l-ai salvat) apesi Ctrl+L sau la File\Open si o sa se deschida o fereastra si acolo selectezi gta3.img. Te duci apoi in Edit si o sa ti se descida alta fereastra si scrii acolo supergt. txd (eu am dat exempru masina audi r8 de aia am zis supergt. txd da acum depinde ce masina iti iei). Dupa ce tia gasit aia cu supergt. txd(de exemplu) dai Commands\Replace(Ctrl+R)mai selectezi o data aia cu supergt. txd(exemplu)astepti mergi iar in Commands si dai Rebuild Archive si astepti sa se incarce. Si asa faci si cu supergt. dff sau cum se numeste. Tu ai treaba doar cu supergt. txd si supergt. dff (aste au fost exemple)nu stiu cum o sa se numeasca masinile inlocuitoare cu care vrei sa le schimbi. Sper ca te-am ajutat. Aaaaa si masinile care leai bagat in GTA simplu sunt bgate automat si in samp.