| RaduFlorentin34 a întrebat:

Cum raspund la fiecare puneti 1 A, b sau c
Aveţi voie să faceţi car surf?
Da, în toate situaţiile.
Doar pe biciclete şi în maşinile care permit asta (Yosemite, Picador, Bobcat etc)
Nu, niciodată.
Care este metoda corectă pentru a obține ajutorul unui administrator în joc?
Vorbind OOC, astfel încât acesta să vadă.
Prin a da un anunț (/ad, /cad).
Folosind comenzile /report sau /re.
Când ai voie să faci un atentat terorist?
După ce primesc permisiune de la Head of Factions.
Oricând doresc.
După ce primesc permisiune de la liderul LSPD.
Dacă cineva trage în tine cu o armă, ai voie să fugi în zig-zag?
Doar dacă fac roleplay.
Nu, este considerat chicken-running.
Da.
Ce reprezintă termenul de mixing?
Când ești întrebat pe chatul OOC ceva și răspunzi pe chatul IC sau invers.
Când vorbești în alte limbi în afară de română pe un chat IC.
Când spui informații OOC pe chatul IC.
Ai voie să foloseşti termeni precum "full v5" sau "0 accidente" într-un anunţ (/ad)?
Depinde de modelul maşinii pe care îl vând.
Da.
Nu.
Ce reprezintă ninja-jacking-ul?
Să sar pe stradă ca un ninja, lovind diferiți jucători.
Să fur mașina cuiva fără RP.
Să jefuiesc pe cineva, amenințându-l cu o sabie sau un cuțit.
Este permis bunny hop-ul pe acest server (adică să sari pentru a merge mai repede)?
Da.
Da, doar atunci când vrei să scapi dintr-o urmărire sau o altercație.
Nu, aceasta este o modalitate non-roleplay de a te deplasa mai repede.
Ai voie să faci o acţiune ilegală într-o zonă publică între orele 06:00 şi 22:00?
Nu.
Da.
Doar în spitale.
Ai voie să foloseşti emoticoane ( "happy", "sad", "tongue" etc) când vorbeşti prin SMS-uri cu cineva?
Nu.
Da, şi în viaţa reală se poate.
Doar după ora 23:00.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Citeste regulamentul. Asa stii cr trebuie scris. Bonus stii ce reguli sa nu incalci si nu o sa fi bannat ca ai gresit cine stie ce.

| RaduFlorentin34 explică (pentru Wr3nch):

Frate eu voiam fara sa citesc tot ca e MEGA mult totusi...

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De acord. Dar joci 5 minute, incalci o regula si te blocheaza. Si trebuie sa o iei de la inceputhappy Nu cred ca merita pentru cel mult 20 de minute de citit.

| RaduFlorentin34 explică (pentru Wr3nch):

Ok dar Ai skype sa vorbim poate jucam ceva big grin