| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cum recuperez o conversație de pe Facebook pe care am sters-o de pe telefon? am sters o conversatie mai veche si vreau sa o recuperez, cum fac?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Poti solicita o arhiva cu toate datele tale de pe Facebook ( tot ce ai apreciat, toate comentariile, toate grupurile, toate mesajele - inclusiv conersatiile sterse )

https://www.facebook.com/help/1701730696756992?helpref=hc_global_nav

Dureaza cateva zile pana arhiva e gata, e destul de mare ( cativa GB ), necesita putina cautare "manuala". Tu decizi daca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand stergi conversatii de pe Facebook, nu mai poti sa le recuperezi, fie ca e de pe calculator sau telefon, pentru ca tu accesezi serverele Facebook cu ambele, atunci cand ai sters conversatia, s-a dus de pe contul tau, nu doar din telefon si a ramas accesibila prin alte mijloace. Daca te ajuta, poti sa vorbesti cu persoana cu care vorbeai, sa vezi daca mai are conversatia respectiva.