| Padrino23 a întrebat:

Cum rezolv problema asta cand vreau sa instalez pe pc un joc de pe google play : "Nu ați accesat aplicația Magazin Google Play (pictograma coș de cumpărături alb) pe dispozitiv cu acest cont de e-mail."

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Se refera la faptul ca trebuie sa folosesti acelasi cont de email pe care l-ai folosit si-n telefon. Sterge unul din ele din telefon, cel predefinit si pune-l pe celalalt sau fa-l pe acesta pe care il folosesti acum sa fie predefinit.