| frum a întrebat:

Cum sa fac setarile de internet la telefon Huawey g7005? la Orange nu gasesc, imi merge doar facebookul, iar pe orice alt site incerc sa intru imi scrie :Gazda nu a fost gasita! sadhelp, fundita

3 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Apeleaza *100# apoi apesi sapte, dupa care 4. apoi urmezi intocmai instructiunile.e foarte simplu.La sfarsit, nu uita sa salvezi setarile.Mult succes!

| frum explică (pentru wintermee11):

Tel Huawei g7005 nu e disponibil pentru setarile automate, nu il gaseste daca sun la *100#,etc...trebuie sa fac eu setari manuale dar nu stiu cum!

| wintermee11 a răspuns (pentru frum):

Ai un id de mess? voi incerca sa te ajut.