| rlr09 a întrebat:

Cum sa fac un set pe metin2?
Joc pe 4yours si am numai epice, pose de 93, cutite zin(sunt ninja pe pumnal)...Cum sa bag bonusurile ca sa fiu bun contra la toate caracterele...Spuneti-mi ce trebuie sa bag pe arma,papuci,colier,cercei,bratara,scut,koif, armura.

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Fii atent la ce-ti spun: baga demi-human pe toate itemele (semi-om in romana, de preferat maxim), critica si patrunzatoare (maxim). Cel mai "principal" bonus pentru ninja este DEX. Il bagi pe sus si jos. Baga otrava (poison) pe 2 iteme. Baga pe scut imun la necunostinta. Iti trebuie si HP (trebuie sa ai mult ca sa poti rezista).