| Andrewcool2 a întrebat:

Cum sa faci video gaming ca si bobospider sa alti gameri de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| iLoveWaffles a răspuns:

Păi, în primul rând îţi trebuie un cont. În al doilea rând, îţi trebuie un "recording software" ca fraps sau altele. Eu folosesc Bandicam. În al treilea rând îţi trebuie un microfon şi nişte căşti. După aceea, cu webcamul nu pot să te ajut, deoarece nu am folosit până acum. Dacă ai nevoie de altceva, trimite-mi un mesaj privat happy