| GhostSniper a întrebat:

Cum sa iau jocuri de pe steam gratis?

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Intri pe Steam, dai la STORE --> Featured --> Games --> Free to Play.
Restul care costa bani ( dollar sau euro ) nu le poti lua decat daca pui bani pe steam si le cumperi.

2 răspunsuri:
| AndreeaONeONe a răspuns:

Nu poti sa iei jocuri gratis poate vrei sa spui pe alea care sunt gratis dar alea care scriu numere ex 2.30 nu poti doar daca dai bani pe ele

| AndreeaONeONe a răspuns:

Nu ai cum decat pe cele care sunt deja gratis.Sunt unele care costa bani decat pe acelea trebuie sa dai bani. Funda?