| eye6eye a întrebat:

Cum sa imi fac sa nu imi tot esueze cartile competentei ( CC ) la metin2ro,adica trebuie sa am o anumita experienta sau un anumit nivel.Cine imi spune cel mai clar primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Multi zic ca daca ai peste 85% si citesti o carte ai mai multe sanse eu nu cred dar poti incerca si asta.Mai mult pentru a citi o carte cu succes iti trebuie citit concentrat. Dar costa bani adevarati, dar daca ai noroc de paste sau de craciun se fac eventuri cu oua si cadouri si pot pica astfel de concentrate. Bafta sper sa te fi ajutat.