| razzuuu a întrebat:

Cum sa instalez GTA V pe Android?

2 răspunsuri:
| TheCriterion a răspuns:

Nu merge, doar daca descarci ceva emulator sau Nvidia Shield tablet, dar pentru ambele ai nevoie de un calculator destul de puternic si nu merge la distanta, este ca un semnal de wifi, mai precis ca un controller de la xbox sau Ps4 care e wireless practic jocul ruleaza in consola sau pc iar tu doar interactionezi cu controlerul, deci nu este posibil sa joci GTA V pe Android dar probabil peste 5-6 ani va aparea oficial pe Google Play

| razzuuu explică (pentru TheCriterion):

Iar cand va aparea pe Google Play va fi contra cost... Mersi oricum!