| AureliusTPU a întrebat:

Cum sa ma joc CS GO fara rusi? Vreau sa il setez sa ma joc cu cei din Romania.

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

In meniu poti alege sa inviti persoane in lobby doar din Romania sau sa fi invitat la un lobby cu romani.

11 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Спасибо smug
Iartă-mă ca te întreb da ce au rusi? big grin
Întra la setări și vezi acolo dacă poti schimba ceva.

| Wr3nch a răspuns (pentru Michaeel):

Traiesc la inaltimea glumei cu RUSH B, o fac tot timpul si de obicei pierzi cu ei in echipa.

| AureliusTPU explică (pentru Michaeel):

Uni rusi nu sunt de treaba si fac glume proate si imi vine sa ii injur in engleza si apoi tot eu imi iau ban dar eu nu am luat INCA

| anonim_4396 a răspuns (pentru Michaeel):

Vezi că ce ai vrut tu să scrii e Привет

| Michaeel a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am dat și eu seama laughing am scris mulțumesc in loc de buna. M-am încurcat, domnu' profesor, iertați-mă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Michaeel):

laughing

| AureliusTPU explică (pentru Michaeel):

Google translate?

| Michaeel a răspuns (pentru AureliusTPU):

Ce Google translate visezi? Învăț rusa. Nu mai vorbi daca nu știi love struck

| AureliusTPU explică (pentru Michaeel):

Visez ala horror cum sa desparti cuvintele daca stii.Dar eu am scris cu semnul intrebarii adica daca ai folosit google translate.

| AureliusTPU explică (pentru Michaeel):

Baaaaaaaaaa stiu melodia de undeva dar nu imi aduc aminte