| DamianBlack a întrebat:

Cum sa-mi schimb parola transformice imi arata la adresa de e-mail nu stiu unde va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Chiar cand intri dai "meniu" si dai ultima "schimbati parola" o sa iti trimita email cu un cod pe adresa de mes pe care ai facut contul deskide emailul si dai copy la codu care til zice acolo apoi pune-l la transformice ca iti cere un cod apoi pune parola noua happy Funda?

| RomanOnisim a răspuns (pentru TheDarkMita):

Mie imi apare k Email-ul tau a fost validat, si nici nu l-am scris

1 răspuns: