| E46638395 a întrebat:

CUm sa pun limba romAna in GTA Vice City?

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Deoarece Romania nu este o tara in care lumea cumpara multe jocuri, cei care au creat gta vaisiti nu si-au cheltuit resursele pentru a angaja actori care sa dubleze in limba romana si nu si-au folosit timpul pretios pentru a traduce textul. De aceea, sunt disponibile numai limbile care sunt folosite de multe sute de milioane de oameni.

| Mirel1994 a răspuns:

Cand o sa inveti tu limba romana corect, atunci o sa ai si jocul in limba romana.

| E46638395 explică (pentru Mirel1994):

Auzi nu ma invata tu cum sa scriu

| E46638395 explică:

Si cum sa am multi bani?