| GameRoGo a întrebat:

Cum sa reinstalez windowsul de la A la Z tot?

4 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Poti sa te uiti pe telefon la vdeoclip si sa urmezi pasi pe calculator sau laptop.
https://www.youtube.com/watch?v=Z3Z3zFrPxQQ

| GameRoGo explică (pentru iwefgOficiall):

Ba frate stiu cum se baga. dar nu stiu cum sa bag driverele si cum sa le iau.

| GameRoGo explică (pentru iwefgOficiall):

Ba plus ca nu stiu ce trebuie sa pun pe stick... te rog expica-mi ca imi merge greu de acum.

| VendettaGuy a răspuns:

Depinde de ce versiune de Windows ai, daca ai 8/10 poti sa mergi la optiuni avanzate si sa il reinstalezi de acolo, ii super simplu doar scrii pe google "How to install Windows." si faci dupa videoclip. Iti trebuie prima data o imagine. iso de la sistemul operativ, scrii pe google "Windows iso (romana optinal)" si daca nu vrei sa platesti nimic trece peste introducerea codului de licenta si descarcati Microsoft toolkit, link: https://www.youtube.com/watch?v=F7lE4x-HRMA.