| SEBASTIANDER a întrebat:

Cum sa scap de exterminated la cs 1.6? funda va rog ajutati-ma sunt disperat sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De exterminate scapi doar daca il reinstalezi in alta locatie. Si apoi intra in cstrike > config.cfg > proprietati > bifezi read only

asa stiam ca se face ca sa nu mai poata modifica cineva din server-side config-ul tau.SAU -> exterminate iti modifica doar config.cfg. cel mai bine e sa ai configul tau, personal. sa zicem Dorel.cfg. Cand iti da exterminate, scrii in consola "exec Dorel.cfg" si ai scapat.
Acum singura solutie este -> reinstall.
Bafta!

| Florin_Pascu_1959 a răspuns (pentru neluL):

Asa credeam si eu cu reinstall

1 răspuns: