| radugheo a întrebat:

Cum sa scap de toolbarurile de sus la Firefox? Sunt incepator, nu stiu cum sa dau funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ELIMINARE PROGRAME + TOOLBAR-URI
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati).

In Firefox intra si la Unelte ->Suplimente-> Extensii si Module ->da click pe eliminare in dreptul toolbar-urilor si apoi da un restart la browser.

Bafta!

1 răspuns:
| AnimeKid a răspuns:

Pentru a scapa trebui sa apesi click dreapta si sunt in coloana niste bifari. trebuie sa le scoti (bifarile). ATENTIE ai grija sa nu scapi de ceea ce-ti trebuie.

ca sa dai funda trebuie sa misti mausul pe linga un raspuns si vei vedea ceva de genul,, Alege raspunsul cistigator".

bafta!winking